zamknij

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu, a później wykorzystuje tzw. Cookies, aby zapewnić maksymalną wygodę jej użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu (m.in. zapamiętując preferencje i ustawienia na tej stronie, analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, przeciwdziałając nadużyciom). Pozostawiając ustawienia przeglądarki w aktualnej konfiguracji, wyrażasz zgodę na ww. funkcjonowanie strony. Jeżeli nie chcesz, aby pliki były zapisywane, możesz zmienić ustawienia przeglądarki klikając TUTAJ. Więcej na temat polityki prywatności dowiesz się TUTAJ.

Obsługujemy sprzedaż w internecie

Bydgoszcz Drzwi i podłogi VOX

DANE KONTAKTOWE

Adres:
Drzwi i podłogi VOX
Łęczycka 14
85-937, Bydgoszcz
Zobacz na mapie

Dane kontaktowe:
tel. 52 370 56 10
fax 52 370 56 14
bydgoszcz@sklady.vox.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8-18
sobota 9-14

Drzwi i podłogi VOX to największa w Polsce sieć sprzedaży drzwi i podłóg, systematycznie poszerzająca swoją ofertę o inne wysokiej jakości produkty branży wykończeniowej. Chcąc dotrzeć do każdego Klienta, otwieramy kolejne odziały, w których każdego dnia wprowadzamy w życie naszą dewizę: ułatwianie doboru i wymiany drzwi i podłóg przez wykwalifikowanych doradców, architektów, projektantów wnętrz i certyfikowane ekipy remontowe.

Drzwi i podłogi VOX w liczbach
60 oddziałów w całym kraju. Salony firmowe o powierzchni blisko 1000 m˛. Własna propozycja produktowa obejmująca 200 modeli drzwi, ponad 70 rodzajów podłóg Kilkakrotnie większa ilość produktów innych producentów. Wszystko to poparte 20 letnią historią Składów VOX. 

Przez ludzi – dla ludzi
Jako członek Human Touch Group, Drzwi i podłogi VOX pielęgnują wartości związane z humanistycznym podejściem do biznesu. Człowiek w roli głównej – to priorytet firmy, której przyświecają trzy podstawowe cele: ciągłe poznawanie świata i potrzeb klientów, współtworzenie oferty produktowej poprzez interdyscyplinarną współpracę specjalistów z różnych dziedzin, oraz zmiana, która jest zawsze krokiem do przodu. Innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdego z klientów to coś, co można znaleźć w każdym salonie w Polsce.


Salon Drzwi i podłogi VOX w Bydgoszczy działa od 1997 roku.

Nasz Salon współtworzy:  Kompleksowe Wykończenie Wnętrz.  

ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTEGO CENTRUM.

Ułatwiamy dobór oraz wymianę drzwi i podłóg. Oferujemy farby COLOREX


Możliwość stworzenia wyceny, zamówienia montażu oraz wizyty architekta za pomocą strony internetowej.

Ekspozycja w Salonie w Bydgoszczy to:

 • 140 modeli drzwi czołowych producentów w jednym miejscu (w tym drzwi szklane i systemy przesuwne),
 • 60 dekorów podłóg od ręki + pokaźna biblioteka próbek.

Tylko u Nas podłogi i drzwi marki VOX.

Salonem kieruje Pan Tomasz Jankowski.

Salon to nie tylko przestrzeń prezentująca pełne inspiracji ekspozycje, ale i doskonałe miejsce do spotkań z architektem czy projektantem wnętrz.

W salonie można zapoznać się z pełną ofertą drzwi i podłóg największych producentów:
D.R.E, INTERDOOR,  POL-SKONE, PORTA, INVADO,  GIPSY KINGS, CAL, KR CENTER, GERDA (drzwi i bramy garażówe), ELPREMA, WIŚNIOWSKI (bramy garażowe i ogrodzenia) QUICK-STEP, LICO, PERGO, KRONO ORIGINAL, TARKETT, BARLINEK, CLASSEN, EGGER, BALTERIO, EVER HOME, DĄBEX,
Wśród pozostałych produktów znajdują się: Farby COLOREX, Listwy dekoracyjne ORAC, Listwy wykończeniowe EFFECTOR, Ścienne elementy dekoracyjne (drewno kamień) STEGU, Deska tarasowa (kompozyt i drewno), Tapety RASCH i OMEXCO, Osprzęt elektroinstalacyjny ABB, Wykładziny BIC CARPETS,
Parapety z kamienia naturalnego i aglomarmuru, Środki do pielęgnacji KRONO ORIGINAL, BONA i QUICK STEP, Klamki TUPAI, GAMET, DOMINO, INFINITY LINE, VDS, 2M SYSTEM, METAL-BUD

Dzięki współpracy naszych salonów z architektami, klienci mogą mieć pewność, że otrzymają fachową poradę w zakresie projektowania wnętrz i znajdą optymalne dla siebie rozwiązania.
 
Profesjonalna kadra złożona z wykwalifikowanych doradców i certyfikowanych montażystów pomaga klientom nie tylko dokonać właściwych wyborów, ale i fachowo zamontować elementy wyposażenia wnętrza – tak, by zakupione w salonie produkty dobrze spełniały swoją rolę.

Do wyczerpania zapasów trwa wyprzedaż drzwi:Szpros WC - skrzydło Porta Białe 70 P
 • szyba chinchila
 • tuleje wentylacyjne
 • cena: 219,99 za sztukę
 • dostępność: na magazynie 1 sztuka
Szpros WC - skrzydło Porta Białe 60 L
 • szyba chinchila
 • tuleje wentylacyjne
 • cena: 219,99 za sztukę
 • dostępność: na magazynie 1 sztuka

Mały Szpros - skrzydło Porta Białe 70 L
 • szyba chinchila
 • cena: 219,99 za sztukę
 • dostępność: na magazynie 2 sztuki
Mały Szpros - skrzydło Porta Białe 70 P
 • szyba chinchila
 • cena: 219,99 za sztukę
 • dostępność: na magazynie 1 sztuka

OSTATNIO OGLĄDANE PRODUKTY