zamknij

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu, a później wykorzystuje tzw. Cookies, aby zapewnić maksymalną wygodę jej użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu (m.in. zapamiętując preferencje i ustawienia na tej stronie, analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, przeciwdziałając nadużyciom). Pozostawiając ustawienia przeglądarki w aktualnej konfiguracji, wyrażasz zgodę na ww. funkcjonowanie strony. Jeżeli nie chcesz, aby pliki były zapisywane, możesz zmienić ustawienia przeglądarki klikając TUTAJ. Więcej na temat polityki prywatności dowiesz się TUTAJ.

Obsługujemy sprzedaż w internecie

Chorzów Drzwi i podłogi VOX

DANE KONTAKTOWE

Adres:
Drzwi i podłogi VOX
Floriańska 23
41-500, Chorzów
Zobacz na mapie

Dane kontaktowe:
tel. 32 246 00 30
fax 32 246 00 35
chorzow@sklady.vox.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8-18
sobota 8-14

Salon to nie tylko przestrzeń prezentująca pełne inspiracji ekspozycje, ale i doskonałe miejsce do spotkań z architektem czy projektantem wnętrz.

W salonie można zapoznać się z pełną ofertą drzwi i podłóg największych producentów: DRE, Pol-Skone, Porta, Classen, Kronospan, Kronopol, Tarkett.
Wśród pozostałych produktów znajdują się: Invado, Vox Profile, Cal, KR Center, Capek, Quick Step, Balterio, Bona.

Dzięki współpracy naszych salonów z architektami, klienci mogą mieć pewność, że otrzymają fachową poradę w zakresie projektowania wnętrz i znajdą optymalne dla siebie rozwiązania

Profesjonalna kadra złożona z wykwalifikowanych doradców i certyfikowanych montażystów pomaga klientom nie tylko dokonać właściwych wyborów, ale i fachowo zamontować elementy wyposażenia wnętrza – tak, by zakupione w salonie produkty dobrze spełniały swoją rolę.


Drzwi Calina 1 kolor Dąb Szlachetny
Szerokość skrzydeł: od "60" do "90"
Cena: 409,00 zł

Wybierz swoje drzwi:

Wprowadź egzotykę do swojego M, kupując podłogę Merbau oraz listwę przypodłogową Vero. Promocja dotyczy deski podłogowej Merbau firmy Globalwood lakierowanej, 1-lamelowej 15x70x300-900. Oferta promocyjna dostępna w salonie oraz w sklepie internetowym. Więcej szczegółów u sprzedawcy.


OSTATNIO OGLĄDANE PRODUKTY