zamknij

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu, a później wykorzystuje tzw. Cookies, aby zapewnić maksymalną wygodę jej użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu (m.in. zapamiętując preferencje i ustawienia na tej stronie, analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, przeciwdziałając nadużyciom). Pozostawiając ustawienia przeglądarki w aktualnej konfiguracji, wyrażasz zgodę na ww. funkcjonowanie strony. Jeżeli nie chcesz, aby pliki były zapisywane, możesz zmienić ustawienia przeglądarki klikając TUTAJ. Więcej na temat polityki prywatności dowiesz się TUTAJ.

Obsługujemy sprzedaż w internecie

Słupsk Drzwi i podłogi VOX

DANE KONTAKTOWE

Adres:
Drzwi i podłogi VOX
Przemysłowa 100
76-200, Słupsk
Zobacz na mapie

Dane kontaktowe:
tel. 59 840 30 72
marpol@sklady.vox.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 7-18
sobota 9-14

Drzwi i podłogi VOX to największa w Polsce sieć sprzedaży drzwi i podłóg,systematycznie poszerzająca swoją ofertę o inne wysokiej jakości produkty branży wykończeniowej. Chcąc dotrzeć do każdego Klienta, otwieramy kolejne odziały, w których każdego dnia wprowadzamy w życie naszą dewizę: ułatwianie doboru i wymiany drzwi i podłóg przez wykwalifikowanych doradców, architektów, projektantów wnętrz i certyfikowane ekipy remontowe.

Drzwi i podłogi VOX w liczbach
60 oddziałów w całym kraju. Salony firmowe o powierzchni blisko 1000 m. Własna propozycja produktowa obejmująca 200 modeli drzwi, ponad 70 rodzajów podłóg Kilkakrotnie większa ilość produktów innych producentów. Wszystko to poparte 20 letnią historią Składów VOX. 

Przez ludzi – dla ludzi
Jako członek Human Touch Group, Drzwi i podłogi VOX pielęgnują wartości związane z humanistycznym podejściem do biznesu. Człowiek w roli głównej – to priorytet firmy, której przyświecają trzy podstawowe cele: ciągłe poznawanie świata i potrzeb klientów, współtworzenie oferty produktowej poprzez interdyscyplinarną współpracę specjalistów z różnych dziedzin, oraz zmiana, która jest zawsze krokiem do przodu. Innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdego z klientów to coś, co można znaleźć w każdym salonie w Polsce.

Salon to nie tylko przestrzeń prezentująca pełne inspiracji ekspozycje, ale i doskonałe miejsce do spotkań z architektem czy projektantem wnętrz.

Salon Drzwi i Podłogi VOX Słupsk w liczbach:
- Ekspozycja, ok 150 par drzwi. (największa ekspozycja w mieście)
- Panele podłogowe (ponad 600 wzorów, największa ekspozycja w mieście)
- 50 wzorów paneli podłogowych dostępne od ręki, pozostałe ok 2-7 dni roboczych.
- Podłogi drewniane ok 100 wzorów na ekspozycji.
- Ponad 20 lat doświadczenia w handlu materiałami wykończenia wnętrz.

W salonie można zapoznać się z pełną ofertą drzwi i podłóg największych producentów, m.in:

Drzwi Zewnętrzne
Gerda,  Capek,  Doorpol, Juvent, EL-Prema, VOX, KMT, CAL, Pol-Skone, Disting, Porta

Drzwi Wejściowe
D.R.E, Pol-Skone, Kr-Center, Gerda, Invado, VOX, Porta

Drzwi Wewnętrzne
D.R.E, Pol-Skone, Porta, Invado, Interdoor, VOX, Classen, Cal, Intenso

Panele podłogowe
Krono Original, Egger, Classen, VOX, Tarkett, Balterio, Quick-Step, Meister, Skema, Kronopol

Podłogi drewniane
Barlinek, Tarkett, Globalwood, Wild-wood, Midas

Dzięki współpracy naszych salonów z architektami, klienci mogą mieć pewność, że otrzymają fachową poradę w zakresie projektowania wnętrz i znajdą optymalne dla siebie rozwiązania.Profesjonalna kadra złożona z wykwalifikowanych doradców i certyfikowanych montażystów pomaga klientom nie tylko dokonać właściwych wyborów, ale i fachowo zamontować elementy wyposażenia wnętrza – tak, by zakupione w salonie produkty dobrze spełniały swoją rolę.

Oszczędzaj 15 procent, kupując drzwi i podłogi z profesjonalnym montażem!

Zakup materiałów wykończeniowych do wymarzonego wnętrza nie należy do łatwych decyzji. Jeszcze trudniej bez doświadczenia dokonać fachowego montażu drzwi czy położyć podłogę. Dlatego warto postawić na profesjonalnych montażystów. Sieć Drzwi i podłogi VOX współpracuje z blisko 200 ekipami o certyfikowanej jakości usług. Zakup w naszym sklepie internetowym w pakiecie z usługą montażu opłaca się podwójnie: po pierwsze mamy pewność, że zakupione przez nas materiały zostały zamontowane zgodnie z wytycznymi producenta, po drugie obniżamy cenę produktu zakupionego w takim pakiecie aż o 15 procent!

Tagi: drzwi Słupsk , drzwi wewnętrzne Słupsk , drzwi zewnętrzne Słupsk , montaż drzwi Słupsk , drzwi z montażem Słupsk , drzwi wejściowe Słupsk

OSTATNIO OGLĄDANE PRODUKTY