zamknij

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu, a później wykorzystuje tzw. Cookies, aby zapewnić maksymalną wygodę jej użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu (m.in. zapamiętując preferencje i ustawienia na tej stronie, analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, przeciwdziałając nadużyciom). Pozostawiając ustawienia przeglądarki w aktualnej konfiguracji, wyrażasz zgodę na ww. funkcjonowanie strony. Jeżeli nie chcesz, aby pliki były zapisywane, możesz zmienić ustawienia przeglądarki klikając TUTAJ. Więcej na temat polityki prywatności dowiesz się TUTAJ.

Obsługujemy sprzedaż w internecie

Szczecin Drzwi i podłogi VOX

DANE KONTAKTOWE

Adres:
Drzwi i podłogi VOX
Cukrowa 12 A
71-004, Szczecin
Zobacz na mapie

Dane kontaktowe:
tel. 91 482 22 73
fax 91 482 68 19
szczecin@sklady.vox.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8-18
sobota 9-14

Drzwi i podłogi VOX to największa w Polsce sieć sprzedaży drzwi i podłóg,systematycznie poszerzająca swoją ofertę o inne wysokiej jakości produkty branży wykończeniowej. Chcąc dotrzeć do każdego Klienta, otwieramy kolejne odziały, w których każdego dnia wprowadzamy w życie naszą dewizę: ułatwianie doboru i wymiany drzwi i podłóg przez wykwalifikowanych doradców, architektów, projektantów wnętrz i certyfikowane ekipy remontowe.


Drzwi i podłogi VOX w liczbach

60 oddziałów w całym kraju. Salony firmowe o powierzchni blisko 1000 m. Własna propozycja produktowa obejmująca 200 modeli drzwi, ponad 70 rodzajów podłóg Kilkakrotnie większa ilość produktów innych producentów. Wszystko to poparte 20 letnią historią Składów VOX.


Przez ludzi – dla ludzi

Jako członek Human Touch Group, Drzwi i podłogi VOX pielęgnują wartości związane z humanistycznym podejściem do biznesu. Człowiek w roli głównej – to priorytet firmy, której przyświecają trzy podstawowe cele: ciągłe poznawanie świata i potrzeb klientów, współtworzenie oferty produktowej poprzez interdyscyplinarną współpracę specjalistów z różnych dziedzin, oraz zmiana, która jest zawsze krokiem do przodu. Innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdego z klientów to coś, co można znaleźć w każdym salonie w Polsce.


Salon to nie tylko przestrzeń prezentująca pełne inspiracji ekspozycje, ale i doskonałe miejsce do spotkań z architektem czy projektantem wnętrz. 

W salonie można zapoznać się z pełną ofertą drzwi i podłóg największych producentów, m.in:
  • Panele: QUICK  STEP,BOEN, BALTERIO, KRONO, TARKETT, CLASSEN,  LICO
  • Podłogi drewniane: BARLINEK, GLOBAL WOOD, TARKETT, EVER HOME,
  • Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne: POL-SKONE, INTERDOOR, D.R.E., PORTA, INVADO, LEON , CAL, KR CENTER, GIPSY KING, GERDA,
Wśród pozostałych produktów znajdują się: Farby PARA , Tapety,  Wykładziny BIC,  Sztukateria ORAC, MARDOM, Tynki METROPOLIS, Listwy, boazeria, PROFILE VOX, Klamki producentów AXA, DOMINO, GAMET, TUPAI, INFINITY LINE, Bramy i ogrodzenia WIŚNIOWSKI.

Dzięki współpracy naszych salonów z architektami, klienci mogą mieć pewność, że otrzymają fachową poradę w zakresie projektowania wnętrz i znajdą optymalne dla siebie rozwiązania.

Profesjonalna kadra złożona z wykwalifikowanych doradców i certyfikowanych montażystów pomaga klientom nie tylko dokonać właściwych wyborów, ale i fachowo zamontować elementy wyposażenia wnętrza – tak, by zakupione w salonie produkty dobrze spełniały swoją rolę. 

Wybierz swoje drzwi:

Wprowadź egzotykę do swojego M, kupując podłogę Merbau oraz listwę przypodłogową Vero. Promocja dotyczy deski podłogowej Merbau firmy Globalwood lakierowanej, 1-lamelowej 15x70x300-900. Oferta promocyjna dostępna w salonie oraz w sklepie internetowym. Więcej szczegółów u sprzedawcy.

Deska podłogowa MERBAU:

Promocja!

Listwę przypodłogową INVADO nr 132 malowaną, białą kupisz za 18 zł szt./brutto. Więcej informacji dowiesz się w salonie.

OSTATNIO OGLĄDANE PRODUKTY