zamknij

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu, a później wykorzystuje tzw. Cookies, aby zapewnić maksymalną wygodę jej użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu (m.in. zapamiętując preferencje i ustawienia na tej stronie, analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, przeciwdziałając nadużyciom). Pozostawiając ustawienia przeglądarki w aktualnej konfiguracji, wyrażasz zgodę na ww. funkcjonowanie strony. Jeżeli nie chcesz, aby pliki były zapisywane, możesz zmienić ustawienia przeglądarki klikając TUTAJ. Więcej na temat polityki prywatności dowiesz się TUTAJ.

Obsługujemy sprzedaż w internecie

Szczecin Drzwi i podłogi VOX

DANE KONTAKTOWE

Adres:
Drzwi i podłogi VOX
Cukrowa 12 A
71-004, Szczecin
Zobacz na mapie

Dane kontaktowe:
tel. 91 482 22 73
fax 91 482 68 19
szczecin@sklady.vox.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8-18
sobota 9-14

Drzwi i podłogi VOX to największa w Polsce sieć sprzedaży drzwi i podłóg,systematycznie poszerzająca swoją ofertę o inne wysokiej jakości produkty branży wykończeniowej. Chcąc dotrzeć do każdego Klienta, otwieramy kolejne odziały, w których każdego dnia wprowadzamy w życie naszą dewizę: ułatwianie doboru i wymiany drzwi i podłóg przez wykwalifikowanych doradców, architektów, projektantów wnętrz i certyfikowane ekipy remontowe.


Drzwi i podłogi VOX w liczbach

60 oddziałów w całym kraju. Salony firmowe o powierzchni blisko 1000 m. Własna propozycja produktowa obejmująca 200 modeli drzwi, ponad 70 rodzajów podłóg Kilkakrotnie większa ilość produktów innych producentów. Wszystko to poparte 20 letnią historią Składów VOX.


Przez ludzi – dla ludzi

Jako członek Human Touch Group, Drzwi i podłogi VOX pielęgnują wartości związane z humanistycznym podejściem do biznesu. Człowiek w roli głównej – to priorytet firmy, której przyświecają trzy podstawowe cele: ciągłe poznawanie świata i potrzeb klientów, współtworzenie oferty produktowej poprzez interdyscyplinarną współpracę specjalistów z różnych dziedzin, oraz zmiana, która jest zawsze krokiem do przodu. Innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdego z klientów to coś, co można znaleźć w każdym salonie w Polsce.


Salon to nie tylko przestrzeń prezentująca pełne inspiracji ekspozycje, ale i doskonałe miejsce do spotkań z architektem czy projektantem wnętrz. 

W salonie można zapoznać się z pełną ofertą drzwi i podłóg największych producentów, m.in:
 • Panele: QUICK  STEP,BOEN, BALTERIO, KRONO, TARKETT, CLASSEN,  LICO
 • Podłogi drewniane: BARLINEK, GLOBAL WOOD, TARKETT, EVER HOME,
 • Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne: POL-SKONE, INTERDOOR, D.R.E., PORTA, INVADO, LEON , CAL, KR CENTER, GIPSY KING, GERDA,
Wśród pozostałych produktów znajdują się: Farby PARA , Tapety,  Wykładziny BIC,  Sztukateria ORAC, MARDOM, Tynki METROPOLIS, Listwy, boazeria, PROFILE VOX, Klamki producentów AXA, DOMINO, GAMET, TUPAI, INFINITY LINE, Bramy i ogrodzenia WIŚNIOWSKI.

Dzięki współpracy naszych salonów z architektami, klienci mogą mieć pewność, że otrzymają fachową poradę w zakresie projektowania wnętrz i znajdą optymalne dla siebie rozwiązania.

Profesjonalna kadra złożona z wykwalifikowanych doradców i certyfikowanych montażystów pomaga klientom nie tylko dokonać właściwych wyborów, ale i fachowo zamontować elementy wyposażenia wnętrza – tak, by zakupione w salonie produkty dobrze spełniały swoją rolę. 

Wielka wyprzedaż! Tylko do wyczerpania zapasów:

 • drzwi z ekspozycji kupisz w cenie 50 zł za sztukę + 20 zł za ościeżnicę
 • panele podłogowe (końcówki serii do 10 m2) już od 7 zł/m2

HIT CENOWY! Listwy przypodłogowe FLEX oraz IZZI do paneli kupisz już za 5zł/ szt.

Specyfikacja:
 • Materiał PCV
 • Wymiary 2500x55x21 mm
 • Możliwość poprowadzenia przewodów
 • Kolorystyka listew IZZI:
  724 Grusza jasna
  724 Grusza jasna
  755 Dąb ciemny klepka
  755 Dąb ciemny klepka
  757 Sucupira
  757 Sucupira
  777 Dąb Edmonton
  777 Dąb Edmonton
  786 Listone Jasne
  787
  Kolorystyka listew FLEX:
  522 Dąb złoty
  522 Dąb złoty
  527 Buk Jutlandzki
  527 Buk Jutlandzki
  531 Doussie
  531 Doussie
  532 Wenge
  532 Wenge
  583 Wiąz Włoski
  583 Wiąz Włoski
  545

  546

  566

  Oferta ważna do wyczerpania stanów magazynowych. O szczegóły pytaj w salonie.


OSTATNIO OGLĄDANE PRODUKTY