zamknij

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu, a później wykorzystuje tzw. Cookies, aby zapewnić maksymalną wygodę jej użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu (m.in. zapamiętując preferencje i ustawienia na tej stronie, analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, przeciwdziałając nadużyciom). Pozostawiając ustawienia przeglądarki w aktualnej konfiguracji, wyrażasz zgodę na ww. funkcjonowanie strony. Jeżeli nie chcesz, aby pliki były zapisywane, możesz zmienić ustawienia przeglądarki klikając TUTAJ. Więcej na temat polityki prywatności dowiesz się TUTAJ.

Obsługujemy sprzedaż w internecie

Szczecin Drzwi i podłogi VOX

DANE KONTAKTOWE

Adres:
Drzwi i podłogi VOX
Cukrowa 12 A
71-004, Szczecin
Zobacz na mapie

Dane kontaktowe:
tel. 91 482 22 73
fax 91 482 68 19
szczecin@sklady.vox.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8-18
sobota 9-14

Drzwi i podłogi VOX to największa w Polsce sieć sprzedaży drzwi i podłóg,systematycznie poszerzająca swoją ofertę o inne wysokiej jakości produkty branży wykończeniowej. Chcąc dotrzeć do każdego Klienta, otwieramy kolejne odziały, w których każdego dnia wprowadzamy w życie naszą dewizę: ułatwianie doboru i wymiany drzwi i podłóg przez wykwalifikowanych doradców, architektów, projektantów wnętrz i certyfikowane ekipy remontowe.

Drzwi i podłogi VOX w liczbach
60 oddziałów w całym kraju. Salony firmowe o powierzchni blisko 1000 m. Własna propozycja produktowa obejmująca 200 modeli drzwi, ponad 70 rodzajów podłóg Kilkakrotnie większa ilość produktów innych producentów. Wszystko to poparte 20 letnią historią Składów VOX.

Przez ludzi – dla ludzi
Jako członek Human Touch Group, Drzwi i podłogi VOX pielęgnują wartości związane z humanistycznym podejściem do biznesu. Człowiek w roli głównej – to priorytet firmy, której przyświecają trzy podstawowe cele: ciągłe poznawanie świata i potrzeb klientów, współtworzenie oferty produktowej poprzez interdyscyplinarną współpracę specjalistów z różnych dziedzin, oraz zmiana, która jest zawsze krokiem do przodu. Innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdego z klientów to coś, co można znaleźć w każdym salonie w Polsce.

Salon to nie tylko przestrzeń prezentująca pełne inspiracji ekspozycje, ale i doskonałe miejsce do spotkań z architektem czy projektantem wnętrz. 

W salonie można zapoznać się z pełną ofertą drzwi i podłóg największych producentów, m.in:
 • Panele: QUICK  STEP,BOEN, BALTERIO, KRONO, TARKETT, CLASSEN,  LICO
 • Podłogi drewniane: BARLINEK, GLOBAL WOOD, TARKETT, EVER HOME,
 • Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne: POL-SKONE, INTERDOOR, D.R.E., PORTA, INVADO, LEON , CAL, KR CENTER, GIPSY KING, GERDA,
Wśród pozostałych produktów znajdują się: Farby PARA , Tapety,  Wykładziny BIC,  Sztukateria ORAC, MARDOM, Tynki METROPOLIS, Listwy, boazeria, PROFILE VOX, Klamki producentów AXA, DOMINO, GAMET, TUPAI, INFINITY LINE, Bramy i ogrodzenia WIŚNIOWSKI.

Dzięki współpracy naszych salonów z architektami, klienci mogą mieć pewność, że otrzymają fachową poradę w zakresie projektowania wnętrz i znajdą optymalne dla siebie rozwiązania.

Profesjonalna kadra złożona z wykwalifikowanych doradców i certyfikowanych montażystów pomaga klientom nie tylko dokonać właściwych wyborów, ale i fachowo zamontować elementy wyposażenia wnętrza – tak, by zakupione w salonie produkty dobrze spełniały swoją rolę. 

Przedłużamy promocję!  Panele Illustra oraz Preciosa firmy Quick Step w promocyjnej cenie!

Oferta obowiązuje do wyczerpania stanów magazynowych! O szczegóły pytaj sprzedawcy.
REGULAMIN PROMOCJI „CERTYFIKOWANY MONTAŻ GRATIS”
1. Usługa promocyjna dotyczy tylko osób fizycznych, które zamówią montaż paneli podłogowych pod marką QUICK STEP, BALTERIO w lokalu mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa nie przekracza 150 m2
lub w budynku mieszkalnym jednorodzinnym jeżeli powierzchnia użytkowa nie przekracza 300 m2, które znajdują się w odległości nie większej niż 20 km od Salonu Drzwi i Podłogi VOX biorącego udział w promocji, wskazanym poniżej w pkt. 10.
2. Promocja Certyfikowany Montaż Gratis obowiązuje tylko pod warunkiem zakupu całego kompletu materiałów niezbędnych do wykonania usługi montażu paneli podłogowych tj. paneli podłogowych wraz z kompletem listew przypodłogowych, podkładem oraz folią paroizolacyjną.
3. Momentem skorzystania z promocji Certyfikowany Montaż Gratis jest podpisanie umowy
o dzieło w Salonie Drzwi i Podłogi VOX wskazanym poniżej, po uprzednim sporządzeniu i zaakceptowaniu wyceny oraz jeżeli to konieczne po przeprowadzonych przez montażystę oględzinach miejsca montażu.
4. Po złożeniu zamówienia w salonie Drzwi i Podłogi VOX nie można wprowadzić żadnych zmian. Zamówiony towar nie podlega zwrotowi.
5. Promocja Certyfikowany Montaż Gratis obejmuje montaż paneli podłogowych wraz z listwami
na przygotowanym zgodnie z wytycznymi producenta podłożu ( dotyczy montażu listew PCV) .
6. Promocja nie obejmuje prac dodatkowych, nie wymienionych w niniejszym regulaminie.
7. Promocja Certyfikowany Montaż Gratis stosuje się w formie rabatu udzielonego na wartość montażu opisanego w punkcie 5 niniejszego regulaminu.
8. Wszystkie produkty objęte promocją Certyfikowany Montaż Gratis posiadają gwarancję producenta obowiązującą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
9. Promocji Certyfikowany Montaż Gratis nie można łączyć z innymi promocjami obowiązującymi w Salonie Drzwi i Podłogi VOX.
10. Promocja Certyfikowany Montaż Gratis obowiązuje pod warunkiem podpisania umowy i złożenia zamówienia w Salonie Drzwi i Podłogi VOX w Szczecinie w okresie od dnia 01.06.2014 do dnia 31.07.2014 r.

Wakacyjna Promocja na drzwi GERDA WD!


Wakacyjna Promocja! Promocja na pełne metalowe drzwi wejściowe do mieszkań GERDA WD kolor Złoty Dąb - 500 zł za komplet (skrzydło+ościeżnica+próg+okucia) ! Dostępne lewe i prawe. Bez wizjera. Grubość skrzydła 48 mm, współczynnik izolacji akustycznej 31 dB, zamki antywłamaniowe klasy C. Ilość drzwi w promocji ograniczona! Możliwość obejrzenia drzwi na wystawie.
Promocja na panele podłogowe!

Dąb Beżowy (Oak Beige)
832 Deska 2V Tarkett Infinite kupisz w cenie 52 zł/m2

Specyfikacja:
 • fazowane - fuga dwustronna 2V
 • wymiary 1292x331 mm
 • grubość 8 mm
 • klasa AC4/32
 • Stara cena: 69.90 zł/m2
  Nowa cena: 52.00 zł/m2

Promocja obowiązuje do wyczerpania stanów magazynowych!
Wielka wyprzedaż! Tylko do wyczerpania zapasów:

 • drzwi z ekspozycji kupisz w cenie 50 zł za sztukę + 20 zł za ościeżnicę
 • panele podłogowe (końcówki serii do 10 m2) już od 7 zł/m2

HIT CENOWY! Listwy przypodłogowe FLEX oraz IZZI do paneli kupisz już za 5zł/ szt.

Specyfikacja:
 • Materiał PCV
 • Wymiary 2500x55x21 mm
 • Możliwość poprowadzenia przewodów
 • Kolorystyka listew IZZI:
  724 Grusza jasna
  724 Grusza jasna
  755 Dąb ciemny klepka
  755 Dąb ciemny klepka
  757 Sucupira
  757 Sucupira
  777 Dąb Edmonton
  777 Dąb Edmonton
  786 Listone Jasne
  787
  Kolorystyka listew FLEX:
  522 Dąb złoty
  522 Dąb złoty
  527 Buk Jutlandzki
  527 Buk Jutlandzki
  531 Doussie
  531 Doussie
  532 Wenge
  532 Wenge
  583 Wiąz Włoski
  583 Wiąz Włoski
  545

  546

  566

  Oferta ważna do wyczerpania stanów magazynowych. O szczegóły pytaj w salonie.


OSTATNIO OGLĄDANE PRODUKTY