zamknij

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu, a później wykorzystuje tzw. Cookies, aby zapewnić maksymalną wygodę jej użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu (m.in. zapamiętując preferencje i ustawienia na tej stronie, analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, przeciwdziałając nadużyciom). Pozostawiając ustawienia przeglądarki w aktualnej konfiguracji, wyrażasz zgodę na ww. funkcjonowanie strony. Jeżeli nie chcesz, aby pliki były zapisywane, możesz zmienić ustawienia przeglądarki klikając TUTAJ. Więcej na temat polityki prywatności dowiesz się TUTAJ.

Nie obsługujemy sprzedaży internetowej

Zamość Drzwi i podłogi VOX

DANE KONTAKTOWE

Adres:
Drzwi i podłogi VOX
Starowiejska 23
22-400, Zamość
Zobacz na mapie

Dane kontaktowe:
tel. 84 638 01 17, 669 998 920
farbacol@sklady.vox.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8-17
sobota 8-13

Salon to nie tylko przestrzeń prezentująca pełne inspiracji ekspozycje, ale i doskonałe miejsce do spotkań z architektem czy projektantem wnętrz. 

W salonie można zapoznać się z pełną ofertą drzwi i podłóg największych producentów, m.in: Pol-Skone, Classen, Invado, Interdoor, KronoPlus, Globallwood, Tarkett i wiele innych.

Dzięki współpracy naszych salonów z architektami, klienci mogą mieć pewność, że otrzymają fachową poradę w zakresie projektowania wnętrz i znajdą optymalne dla siebie rozwiązania.

Profesjonalna kadra złożona z wykwalifikowanych doradców i certyfikowanych montażystów pomaga klientom nie tylko dokonać właściwych wyborów, ale i fachowo zamontować elementy wyposażenia wnętrza – tak, by zakupione w salonie produkty dobrze spełniały swoją rolę. 
Promocja obowiązuje w salonach VOX oraz w sklepie internetowym.
Salony objęte promocją:


O szczegóły pytaj sprzedawcy.

Drzwi Martina dostępne od ręki:

Wprowadź egzotykę do swojego M, kupując podłogę Merbau oraz listwę przypodłogową Vero. Promocja dotyczy deski podłogowej Merbau firmy Globalwood lakierowanej, 1-lamelowej 15x70x300-900. Oferta promocyjna dostępna w salonie oraz w sklepie internetowym. Więcej szczegółów u sprzedawcy.

OSTATNIO OGLĄDANE PRODUKTY